П’ятниця, Липень 10, 2020
Головна > Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база

Навчальний процес у Карпатському інституті підприємництва вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» здійснюється у приміщеннях загальною площею 12371,14 м2, із них власних – 2928,7 м2. Загальна площа на одного студента складає 14,9 м2 (із розрахунку ліцензованого обсягу).

Заклад має 31 аудиторію та три лекційні зали, один на 100 посадкових місць і два на 60. Площа навчально-аудиторного фонду складає 8530,02 м2.

У межах інституту розташовано бібліотеку з двома читальними залами.

В інституті є спеціалізовані кабінети «Охорони праці», «Гуманітарних дисциплін», «Менеджменту», «Української мови», «Української літератури».

Для проведення занять з фізкультури в навчальному закладі створено власний спортивний майданчик та орендовано спортивні зали і стадіони.

Орендується 1 гуртожиток площею 1850 м2, 2 їдальні загальною площею 377 м2. на 195 посадкових місць, які знаходяться біля корпусів інституту.


Рівень забезпеченості навчального процесу технічними засобами навчання та сучасними ПЕОМ на високому рівні. В інституті функціонує 5 комп’ютерних класів.

Медичне обслуговування студентів усіх форм навчання забезпечується Хустською районною поліклінікою та медпунктом, який знаходиться в основному корпусі навчального закладу.