Середа, Серпень 10, 2022
Головна > Новини > Наука > Грантові можливості для студентів

Грантові можливості для студентів

Оголошення!

Студенти Карпатського інституту підприємництва запрошуються до участі у грантовому конкурсі«Scholarship в Україні», який надає можливість під час карантину виграти грант на своє навчання та розвиток!

ДієVII Конкурс соціального проєкту «Scholarship в Україні»з видачі грантів на освіту українським студентам з бюджетом 84 000 грн.

Мета проекту – підтримати українську молодь та долучити до вивчення проблемних та актуальних моментів сучасного бізнесу.

Для участі у конкурсі необхідно підготувати конкурсну роботу на одну із запропонованих тем. Всього грантів у VII Конкурсі чотири, з окремими темами :

  • І грант від сервісу з порівняння фінансових послуг Turbozaim(turbozaim.com.ua) –  з теми “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування, подавати заявку за посиланням https://turbozaim.com.ua/konkurs/ .
  • ІІ грант від компанії Автобум (autotrading.net.ua ) – з теми “Нове авто VS б/в авто: переваги та недолікипід час вибору транспортного засобу“, заявки подавати на сторінціhttps://autotrading.net.ua/scholarship/ .
  • ІІІ грант від внтернет-агентстваAweb (aweb.ua ) –  з теми “Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?” –  умови на сторінці грантонадавачаhttps://aweb.ua/ua/scholarship .
  • IV грант від сервісу Сodes.com.ua (codes.com.ua )- з теми “Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету” – умови на сторінці грантонадавачаhttps://codes.com.ua/sh.

Студенти, які посядуть 2-гі та 3-ті місяця отримують заохочувальні грошові призи.
Участь у конкурсі безкоштовна!
Детальніше про проєкт – на офіційному сайті проєктуscholarship.in.ua. 

Конкурсні роботи приймаються до 5 липня  включно. Надсилати роботи організаторам на пошту grant@scholarship.in.ua.

Контакти організаторів:
організатор проєкту Юлія Валуєва
+38 067 622 62 82 grant@scholarship.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.