Неділя, Грудень 5, 2021
Головна > Новини > Наука > ХІХ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція

ХІХ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція

16-17 квітня 2019 року в Карпатському інституті підприємництва проходила ХІХ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми студентської молоді в сучасних інтеграційних умовах».

Конференція працювала за такими  науковими напрямами: економіка та менеджмент, психологія, педагогіка та суспільні дисципліни, філологія та перекладознавство, соціальна робота, правознавство.

На конференції порушувались і обговорювались актуальні проблеми студентської молоді в сучасних інтеграційних умовах. Наукова робота викладачів і студентів Карпатського інституту підприємництва і Карпатського коледжу спрямована на розроблення та впровадження сучасних технологій навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі; науково-педагогічних засад інклюзії студентів з обмеженими можливостями в інтегроване освітнє середовище; сучасних правових аспектів розбудови України, вирішення загальних, економічних, соціальних, психологічних, правових, екологічних проблем шляхом розробки і використання найсучасніших технологій.

У роботі конференції взяли участь, крім студентів Карпатського інституту підприємництва і Карпатського коледжу, молоді науковці з інших навчальних закладів: Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького, Мукачівського державного університету, Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу, Великобичківської ЗОШ І-ІІІ ст. та ін.

Конференція тривала 2 дні.

16 квітня 2019 р. проходило Пленарне засідання, на якому крім доповідей студенти використали мультимедійний супровід, підготували презентації та роздатковий матеріал до теми доповіді.

17 квітня 2019 р. в рамках конференції працювали 3 секції за науковими напрямами: «Сучасні тенденцїі залучення молоді в процеси економічних і освітніх реформ», «Соціально-психологічні детермінанти формування і розвитку особистості» , «Розбудова правової держави: реалії та перспективи» .

Таким чином, на ХІХ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми студентської молоді в сучасних інтеграційних умовах» було заслухано 44 доповіді.

Конференція проведена на належному науково-практичному та організаційному рівні, робота проходила у творчій атмосфері. Доповіді учасників конференції були науково обгрунтованими, змістовними, цікавими та актуальними для наукових досліджень сьогодення.

Всіх доповідачів нагородили Грамотами за участь у конференції, а переможців – Дипломами та грошовими преміями.

One thought on “ХІХ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.