Неділя, Грудень 5, 2021
Головна > Новини > Наука > ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Національна економіка в умовах глобалізації: тенденції, проблеми та перспективи»

ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Національна економіка в умовах глобалізації: тенденції, проблеми та перспективи»

25 листопада на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка пройшла ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Національна економіка в умовах глобалізації: тенденції, проблеми та перспективи».

Партнерами виступили Шандунський технологічний університет (Китайська Народна Республіка), Бранденбурзький університет прикладних наук (Федеративна Республіка Німеччина), Брестський державний технічний університет (Республіка Білорусь), Академія ім. Анджея Фрича Моджевського (Республіка Польща).

Головною метою конференції було дослідження й обґрунтування теоретико-методологічних і практичних засад розвитку національної економіки в умовах активізації процесів глобалізації та міжнародної регіональної інтеграції. Всі учасники були розділені у відповідності до тематики досліджень у розрізі секцій:

1. Теоретичні та практичні аспекти взаємодії національних економік у глобальному середовищі.

2. Інноваційно-інвестиційні виміри розвитку національних економік країн світу.

3. Конкурентоспроможність підприємств на зовнішніх ринках.

4. Сучасні маркетингові технології у міжнародному бізнесі.

Конференція проходила в онлайн-режимі із застосуванням програми скайп. Учасники мали змогу побачити представників інших ВНЗ та поставити питання один одному. Кожен із учасників отримав незабутній досвід спілкування представників не лише ВНЗ України, а також ВНЗ Польщі, Білорусії, Німеччини, Китаю. Окрім тематичних напрямків, учасники обговорили проблемні питання освіти, активізації студентського руху, проблем молоді в освіті та працевлаштування.

На конференції представники Карпатського інституту підприємництва представили виступ на тему «Зовнішньоекономічні зв’язки Закарпаття та їх вплив на економіку області: обліковий аспект».

Із Карпатським інститутом підприємництва все складне стає простим, а застосування новітніх технологій дозволяє поєднувати рідні краєвиди Карпатських гір із навчальних аудиторій та зарубіжний досвід співпраці вітчизняних та зарубіжних ВНЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.