Неділя, Лютий 28, 2021
Головна > Новини > Дозвілля > КВК – студентська Ліга

КВК – студентська Ліга

16 березня 2017 року в концертній залі Хустського районного будинку культури пройшло свято позитиву, гумору і сміху – студентська ліга міського Чемпіонату ігор КВК на тему «Студентська весна… Перше кохання». Для участі у боротьбі за звання кращої команди до управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради заявки подали команди студентів трьох навчальних закладів міста: «Зельонка» Закарпатського базового державного медичного коледжу (капітан команди Людвиг Швайгер), «Хом’як на межі» Хустського професійного ліцею (капітан Дмитро Хаджішвілі) та «не ФОРМАТ» Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна» (капітан команди Богдан Бляшинець).

Традиційно гра почалася з конкурсу «Привітання», де кожна команда повинна була цікаво та дотепно презентувати себе. Далі дійство продовжилося «Розминкою», що була перевіркою винахідливості та кмітливості для учасників. Чудову підготовку показали студенти під час конкурсу домашнього завдання «Фрістайл».

На початку гри талановитий співак, віртуозний скрипаль, учасник багатьох пісенних конкурсів Роман Дядюк розважав присутніх у залі чудовими піснями про кохання, повагу до матері.

У свою чергу молодь добре підготувалася до інтелектуально-гумористичного поєдинку і дарувала присутнім у залі щирі посмішки та хороший настрій. На святі було все: впевненість у собі, відчуття сцени, хороший вокал, неординарний підхід до гумору, згуртованість. Запекла боротьба тривала до самого кінця гри. Всі учасники щосили боролися за звання кращих і показали хороший рівень підготовки.

Оцінювало старання команд компетентне та авторитетне журі, в якого з почуттям гумору все гаразд, у складі: Володимира Власюка, начальника управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради, Михайла Гецка, методиста управління освіти, релігій та у справах національностей Хустської міської ради, Анелі Волощук, завідуючої відділом доходів фінансового управління Хустської міської ради та Оксани Головко, директора Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я».

Тож, у результаті, найвеселішою та найдотепнішою виявилася команда «не ФОРМАТ» Карпатського інституту підприємництва, яка й отримала почесне перше місце. Слідом за нею на другому місці опинилася команда «Зельонка» Закарпатського базового державного медичного коледжу. Третє місце дісталося команді «Хом’як на межі» Хустського професійного ліцею.

Всі команди отримали від начальника управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради Володимира Власюка почесні грамоти та солодкі призи.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст I категорії управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.