Неділя, Жовтень 17, 2021
Головна > Новини > Міжнародний День боротьби з корупцією

Міжнародний День боротьби з корупцією

9 грудня у світі святкують Міжнародний День боротьби з корупцією. У рамках цього студенти Карпатського коледжу та Карпатського інституту підприємництва прийняли участь у зустрічі організованій міжнародною громадською організацією «Міжнародна антикорупційна асабмлея», за участі представників правоохоронних органів, на які покладено боротьбу з корупцією: прокурора Хустської місцевої прокуратури Любка Дениса Вікторовича та заступника начальника Хустського відділу поліції Капцош Олександра Васильовича; директора Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдан Аліса Антонівна.

Присутні отримали інформацію щодо заходів боротьби з корупцією на міжнародному рівні та їх вплив на ситуацію в Україні, що таке корупція, та яка відповідальність за вчинення корупційних дій,як слід реагувати на прояви корупції та яке значення для майбутнього держави має поведінка студентів – майбутніх фахівців. Потім спілкування відбулося у більш відкритому форматі запитань-відповідей! Для учасників, які з певних причин не насмілилися відверто задати запитання, з початку зустрічі підготовлено скриньку, до якої бажаючі письмово подали запитання без авторства, про що було повідомлено заздалегідь.

Щиро вдячні за організовану зустріч, голові МГО “Міжнародна антикорупційна асамблея” у Закарпатській області, викладачу Карпатського коледжу Роману Роману Михайловичу за організовану зустріч!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.