Четвер, Травень 19, 2022
Головна > Без категорії > Науково-методичний семінар на тему ” Організація соціального захисту населення в умовах нової адміністративної системи ( ОТГ)”

Науково-методичний семінар на тему ” Організація соціального захисту населення в умовах нової адміністративної системи ( ОТГ)”

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

20 травня 2021 в такий святковий день “Вишиванки” в Карпатському інституті підприємництва відбувся науково-методичний семінар на тему ” Організація соціального захисту населення в умовах нової адміністративної системи ( ОТГ)”. Попереднє підписання Меморандуму з новоствореними громадами дало змогу сьогодні підняти актуальні питання і провести їх обговорення. На семінар були запрошені голови Територіальних громад ( Колочавська громада – Худинець Василь), керівники служб та соціальних установ Пригара О.В., Боїжко М., науковці ГО “Злагода”, зокрема І.А.Маханець, В.М.Цимбалістий та М.В.Принц-Цимбаліста., депутати Тячівської районної ради Декет Богдан. Всі присутні відмітили актуальність проблеми, потреби освітньої галузі у тісній співпраці з місцевою владою та залучення грантових коштів для вирішення нагальних проблем. Учасники отримали сертифікати про участь у науково-методичному семінарі. Висловлюємо велику подяку всім учасникам та організаторам семінару кафедри Соціальної роботи (Шинкар І.П. та Ньорба Л.І.), який пройшов на високому науковому рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.