Неділя, Жовтень 17, 2021
Головна > Новини > Спартакіада університету «Україна»

Спартакіада університету «Україна»

Чудового осіннього сонячного дня 13 жовтня в Києві, в Гідропарку пройшла чергова Спартакіада університету «Україна». На цей раз до Києва з′їхались структурно відокремлені підрозділи університету «Україна» з міст: Хмельницька, Миколаєва, Луцька, Дубно, Вінниці, Білої Церкви та Хуста. Університет «Україна» (м.Київ – базова структура) був представлений сімома інститутами, тому в змаганнях прийняли участь 14 збірних команд.

Спартакіада проводилась з таких видів спорту: легкої атлетики (крос), пляжного волейболу, стрітболу (різновид баскетболу), пляжного футболу, армспорту, настільного тенісу, шахів та козацького багатоборства. 

Карпатський інститут підприємництва (м. Хуст) був представлений в п′яти видах: легкій атлетиці, пляжному волейболі, стрітболі, армспорті та козацькому багатоборстві. В трьох видах спорту в командному заліку ми були другими, в одному – третіми, ще в одному – п′ятими. Зокрема, у стрітболі – другими, в армспорті – також другими, легкій атлетиці – третіми, козацькому багатоборстві – другими та в пляжному волейболі – п′ятими. 

В загальнокомандному заліку з восьми видів спорту наш інститут посів четверте місце, пропустивши вперед інженерно-технологічний інститут (3 місце), інститут соціальних технологій (2 місце) базової структури університету «Україна» м.Київ та Хмельницький інститут соціальних технологій (1 місце). Якщо зробити розподіл призових місць географічно, то м.Хмельницький – 1 місце, м.Київ – 2 місце, м.Хуст – 3 місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.