Неділя, Лютий 28, 2021
Головна > Без категорії > Вітання Президента Університету “Україна”

Вітання Президента Університету “Україна”

Дорогі друзі!

  • Від імені колективу Університету «Україна» та від себе особисто щиро вітаю з  20-ти річним ювілеєм працівників, студентів та випускників Карпатського інституту підприємництва.
  • Заснований у 2000 році, інститут став одним із науково-освітних центрів України, де панує дух патріотизму, гуманізму, відкритості, інтелекту, новаторства та високої моралі. 20-річна історія закладу засвідчила: інститут не лише готує висококласних фахівців за спеціальностями, найбільш конкурентоспроможними на ринку праці, генерує нові ідеї, а й пробуджує жагу до знань, прищеплює бажання долати ще непідкорені вершини.
  • Карпатський інститут підприємництва – один із закладів вищої освіти на Закарпатті, де втілено у життя уявлення про «безбар’єрне середовище» та універсальний дизайн, тут створений відповідний кадровий потенціал, сучасна матеріально-технічна база.
  • За 20 років існування інститут вніс вагомий соціальний внесок не тільки на Закарпатті, а й в Україні, підготував більше 5400 висококваліфікованих, конкурентоздатних на ринку праці області фахівців, у т.ч. більше 50 осіб з інвалідністю. Серед випускників Інституту 7 осіб, продовжили навчання в аспірантурі, отримали ступінь кандидата наук.
  • Карпатський інститут підприємництва – єдиний навчальний заклад в Закарпатській області, де створені необхідні умови для навчання усіх категорій населення, у тому числі для осіб з інвалідністю, заслуговує на високу повагу і всіляку підтримку.
  • Висловлюю глибоку повагу і шану всьому колективу, який працює натхненно, професійно та самовпевненно. Переконаний,що Ви і надалі будете зберігати та примножувати традиції свого інституту та Університету «Україна» в цілому, формуватимете нову генерацію української творчої еліти на благо нашої держави.
  • Молодому поколінню студентства бажаю досягти своєї мети, знайти гідне місце у житті, зустріти добрих і надійних друзів. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! На вас покладено велику громадянську відповідальність за розбудову демократичної європейської України.
  • Шановні друзі! Зичу Карпатському інституту підприємництва довгих років роботи й процвітання, а трудовому колективу – міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчого натхнення, плідної праці й нових здобутків в ім’я України.

Слава Україні!

  Президент Університету «Україна»   П. М. Таланчук

One thought on “Вітання Президента Університету “Україна”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.