Четвер, Травень 19, 2022
Головна > Новини > Наука > XVI Всеукраїнська студентська науково-практична конференція

XVI Всеукраїнська студентська науково-практична конференція

22-23 березня на базі Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна» відбулася XVI Всеукраїнська студентська науково-практична конференція.

Темою конференції була «Роль студентської молоді у розв’язанні актуальних питань освіти і науки України».
Цього року на вже традиційне для Хуста наукове зібрання завітали студенти Львівського аграрного державного університету, Вищої Теологічно-гуманістичної школи ім. Міхала Белегі-Чеховського (Польща), студенти бізнес-клубу Тячівської ЗОШ I-III ст.№2, члени Малої академії наук м. Хуст та учні Приборжавської ЗОШ І-ІІІ ст.
«Розпочато нову та важливу справу – обговорення результатів наукової роботи команди студентів і викладачів, молодих науковців, які щойно починають свою стежину науки під час опанування навчальних дисциплін, виконання творчих пошукових завдань та підготовки курсових робіт у межах широкого наукового напряму актуальних питань освіти і науки України», – зазначила керівник Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна», кандидат соціологічних наук Вікторія Чопей.
Адміністрація навчального закладу впевнена, що подібні наукові заходи дають змогу проявитися талановитим і перспективним студентам-дослідникам та запропонувати широкій науковій спільноті «нестандартні» підходи до пояснення і вирішення, здавалося б, «стандартних» проблемних ситуацій, в яких опиняються підприємства та організації в сучасному світі.
Наукове зібрання проходило 2 дні у формі пленарного та секційних засідань, які охопили 4 наукові блоки: 

– «Роль освіти і науки в розвитку підприємництва»;
– «Внесок студентської молоді в розвиток сучасної української та іноземної філології»;
– «Педагогічні та соціально-психологічні дослідження актуальних питань освіти і науки»;
– «Тенденції розвитку законодавства у світлі євроінтеграційних процесів».
Загалом було заслухано більше 90 наукових доповідей. Усі вони будуть розміщені в науковому збірнику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.