Неділя, Жовтень 17, 2021
Головна > Новини > Дозвілля > День працівника освіти та День юриста

День працівника освіти та День юриста

‘’Вже осінь завітала в Україну, і золотом покрила всі сади, лелеки відлетіли на чужину, а ми на свято освітянина прийшли…’’ – такими рядками з пісні сьогодні ведучі Молнар Христина, Тафій Василь зустріли в аудиторії викладачів на святі з нагоди відзначення – ‘’Дня працівника освіти.’’


У цей святковий і осінній день тепла і сонечка, здоров’я, добра, довголіття працівникам навчального закладу побажали студенти. Приємно бачити радісні обличчя молоді і знати, що це ‘’зерно’’, яке посіяли викладачі буйно виросло в студентах ‘’гарним букетом квітів, родючими полями’’. Усе життя людина зберігає в пам’яті перших своїх наставників. Закінчивши шкільне навчання і далі здобуваючи фахову освіту – у інституті, університеті – людина здобуває не тільки знання з конкретних дисциплін, а й поняття суспільних відносин, емоційні акценти і врешті-решт особистісні відносини, конкретні штампи і позитивні, і негативні, що існують у повсякденному житті. Завдяки клопіткій праці кожного з педагогів, студенти зростають людьми з високими моральними принципами.
Пісенним супроводом та гумористичними виступами була насичена програма святкування. Студентка 1 курсу Бобіта Мар’яна виконала пісню української співачки до теми свята, першокурсники (Пожар Іван, Супрун Олександр, Чорба Едіта, Мандрик Даніела, Петренко Ангеліна, Бобіта Мар’яна, Сабов Наталія, Плакінгер Ганна, Власюк Анастасія) зачитали вірші відомих українських письменників та актив студентського самоврядування (Олашин Ярослав, Бердар Мирослава, Попович Андрій, Рущак Мар’яна, Попович Василь, Булик Василь, Патяник Анюта, Тафій Василь) продемонстрували артистичні здібності на сцені і посмішки захопленої аудиторії були доказом їх вміння виступити як справжні досвічені артисти.


Директор Карпатського інституту підприємництва привітала професорсько-викладацький колектив і присутніх зі святом. Келемен Андріана Василівна побажала щоб і студенти і викладачі працювали і навчались добре, порозуміння, натхнення і здоров’я кожному учаснику навчально-виховного процесу. Директор Карпатського коледжу Роман Вікторія Петрівна побажала всім присутнім життєвих сил, успіхів у справах і оптимізму.
Також 8 жовтня своє професійне свято відзначають юристи.
Карпатський коледж ще молодий навчальний заклад, проте вже пишається студентами-випускниками, які працюють за фахом та досягли чималих успіхів в роботі.
Професія юриста дуже важлива, і набуває все більшого і більшого значення в життєдіяльності людей. Поняття «юрист» об’єднує всіх людей, що займаються різноманітною професійною юридичною діяльністю – суддів, слідчих, прокурорів, нотаріусів, юрисконсультів, адвокатів. Це професійне свято людей, усе життя яких підпорядковано гаслу – «Знати право, служити праву, захищати право».
Урочистості з нагоди відзначення Дня працівника освіти та Дня юриста завершилися музичним вітанням у виконанні Тафій Василя (голови студентського самоврядування з 2016 по 2019 р.р.) та голови студентського самоврядування з 2019 року Попович Андрія ; вітанням студентки 1 курсу Періг Вікторії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.