Субота, Квітень 17, 2021
Головна > Новини > Інформаційний захід провели представники Європейського Союзу в м. Хуст

Інформаційний захід провели представники Європейського Союзу в м. Хуст

26 листопада 2019 року викладачі, студенти інституту та коледжу прийняли участь у інформаційних заходах, які провели представники Європейського Союзу в Україні.

В приміщенні Хустського районного Центру позашкільної роботи «Сузір’я» відбулась гра “Eurosession”, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, їх визначних пам’яток, історичних подій, традицій. В грі прийняли участь команди учнів шкіл та студенти і назви команд відповідали тематиці заходу:«Європейці», «Студентська спільнота», «Чемпіони Європи», «Майбутнє України», «Рада ЄС» та інші. Учасники мали змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух. Команда студентів інституту під назвою «Студентська спільнота»  посіли 2 місце серед 10 команд-учасниць.

Представників місцевої влади і неурядових організацій, підприємців, освітян, делегація представництва ЄС в Україні ознайомила із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. В презентації «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС» були розглянуті програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури: COSME, Horizon 2020, EU Study Days та ін.

Заходи Представництва ЄС у Закарпатській області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.