Четвер, Липень 7, 2022
Головна > Новини > Наука > Про результати ХХІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції: “Актуальні питання вищої освіти: досвід, проблеми, інновації та сучасні технології”

Про результати ХХІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції: “Актуальні питання вищої освіти: досвід, проблеми, інновації та сучасні технології”

12 травня 2022 р. в м. Хуст на базі Карпатського інституту підприємництва Університету “Україна”, проведено ХХІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію: “Актуальні питання вищої освіти: досвід, проблеми, інновації та сучасні технології” .

Наукова подія була організована у відповідності до складних сучасних умов і пройшла у змішаному форматі, при якому більша частина учасників приєднувалися в режимі он-лайн.

 З вітальним словом виступила директорка Карпатського інституту підприємництва, кандидат соціологічних наук Вікторія Чопей, побажавши усім учасникам цікавих доповідей, активних дискусій та плідної роботи.
 Незважаючи на воєнний час у конференції взяло участь близько 50 учасників, серед яких були як науковці так і студенти. 

Почесними учасниками конференції були й гості  з інших навчальних закладів з якими тісно співпрацює Карпатський інститут підприємництва. Зокрема це Ростислав Єгоров, аспірант Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка, голова циклової комісії національно-патріотичного військового виховання Хустського базового медичного  фахового коледжу з доповіддю на тему: «Педагогічні ідеї у спадщині Львівсько-Варшавської педагогічної школи».

Марія Шинкар – аспірантка Інституту права, психології та інноваційної освіти НУ “ЛП”, поведінковий аналітик Центру розвитку та соціалізації «Чутливий простір», м. Львів, представила нове бачення щодо загроз і небезпеки агресивного інформаційного середовища.

Ірина Слободян, старший викладач кафедри права та гуманітарних дисциплін Івано-Франківської філії Університету “Україна” сформулювала цікаві  тези на тему трудових відносин у війні з точки зору держави та індивіда.

Великі дискусії викликала доповідь на тему: «П’ять сил для підвищення рівня емоційного інтелекту людини сучасної доби», яку представила викладачка кафедри соціальної роботи, к.політ. н. Головчук О.В. В ході полеміки було висловлено думку, що лише соціальний інтелект може зробити людину по-справжньому щасливою і єдиним шляхом для досягнення такого результату є постійний саморозвиток людини як істоти соціальної.

Загалом на пленарному засіданні було заслухано 11 доповідей, з них 6 у  режимі он-лайн.

Дискусійні моменти, протиріччя та перспективи розвитку сучасних технологій, інновацій та проблем сучасності – все це сприяло обміну досвідом між фахівцями і спільному пошуку шляхів вирішення  проблем у світлі вищої освіти в Україні.

Така співпраця ще раз засвідчує бажання науковців обмінюватися думками і генерувати нові ідеї щодо вирішення актуальних питань сьогодення у надскладних умовах життя.

Після того як всі учасники представили свої доповіді з заключним словом виступив заступник оргкомітету, завідувач кафедри соціальної роботи, к. філолог. н. Шинкар І.П., який і виголосив Рішення конференції. Ним було рекомендовано наукові праці учасників конференції до друку у Збірнику наукових праць в електронній формі. А матеріали використовувати педагогам в освітньому процесі. Також було запропоновано організувати і провести на базі Карпатського інституту підприємництва ХХІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію навесні 2023 року.

Наприкінці заходу директорка  Карпатського інституту підприємництва, кандидат соціологічних наук Вікторія Чопей висловила всім слова вдячності, надію на більш тісну співпрацю в майбутньому і побажання для всіх мирного неба над головою.

Асистент кафедри соціальної роботи
Карпатського інституту підприємництва
Рішко Н.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.