Середа, Серпень 10, 2022
Головна > Новини > Універсіада області

Універсіада області

20 квітня 2016 року в м. Ужгороді пройшли змагання з настільного тенісу, шахів та баскетболу серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації Закарпатської області.

Карпатський інститут підприємництва Університету «Україна» на цей раз представляли такі студенти: Мондич Богдан (спеціальність «Соціальна робота»), Довганич Віталій («Облік та аудит»), Левдар Інна («Соціальна робота»), які виступили у змаганнях із шахів та посіли в загальнокомандному заліку четверте місце.

В настільному тенісі змагалися: Марченко Іван (спеціальність «Менеджмент організацій») і Стрижак Ангеліна («Правознавство»). В результаті змагань Ангеліна стала срібною призеркою, а юнаки залишились за межею трійки призерів.

У баскетболі серед дівчат наші студентки: Мадярій Корнелія (спеціальність «Переклад»), Францух Тетяна («Облік та аудит»), Рішко Діана («Правознавство») освоювали різновид баскетболу, де в команді грають троє чоловік і суперники змагаються один із одним у киданні м‘яча в одну корзину. В результаті ми тут замкнули п’ятірку команд ВНЗ області, а отже над майстерністю треба ще попрацювати.

Керівник фізичного виховання М.Ю. Лозюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.