Четвер, Липень 7, 2022
Головна > Абітурієнтам > Вступна кампанія 2022: День відкритих дверей, 1 червня

Вступна кампанія 2022: День відкритих дверей, 1 червня

Першого червня у Карпатському інституті підприємництва за підтримки керівництва закладу освіти та викладацького складу відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, серед гостей були студенти та учні Хустської спеціальної ЗОШ-інтернат І-ІІI ступенів. У рамках заходу відбулася зустріч керівництва інституту та представників Приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками.


До учасників заходу звернулася директорка, кандидатка соціологічних наук Чопей Вікторія, яка розповіла про структуру та діяльність інституту, поділилася численними успіхами науковців і студентів та детально описала переваги здобуття вищої освіти у Карпатському інституті підприємництва.


Надалі зустріч продовжилась у форматі роботи окремих виступів завідувачів кафедр,зокрема: Волощук Надія – кандидат економічних наук,доцент; Шинкар Іван – кандидат філологічних наук та директорка фахового коледжу, кандидат юридичних наук Роман Вікторія. Абітурієнти мали змогу поспілкуватися з представниками кафедр тих спеціальностей, які їх найбільше зацікавили.


«Ми вважаємо, що наші студенти є найкращими, дуже пишаємося ними, і робимо все можливе, щоб вони мали якомога кращі умови для навчання і свого розвитку, — зазначає директорка Чопей Вікторія. — Тож запрошуємо приєднуватися до нашої великої, дружньої спільноти і здобувати освіту, адже сьогодні Україна як ніколи потребує висококваліфікованих працівників».


Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.