Субота, Січень 16, 2021

30 вересня в приміщенні читального залу #Карпатського інституту підприємництва відбувся захід, з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.


Читання книг – це приємне та цікаве заняття. Коли знаходиш книгу, яка тебе захоплює, то поринаєш у неї з головою. Разом з її героями переживаєш неймовірні пригоди, стикаєшся з труднощами та долаєш їх. Та, мабуть, найважливіше, що ти береш звідти, це вміння думати, аналізувати ситуації та співчувати людям. Вчишся розуміти навколишній світ та пізнавати людську душу. «…Враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості…» згідно з Указом Президента України 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек і у цей день вітання з професійним святом приймають бібліотекарі.
Вже понад 18 років в інституті працює бібліотека, в якій студенти мають можливість вибрати необхідну наукову літературу для навчання та художню – за різними вподобаннями. Бібліотека часто оновлюється новими науковими публікаціями професорсько-викладацького складу інституту і коледжу.

Також у навчальному закладі є власна читальна зала на 40 посадкових місць та створено електронну бібліотеку.


Іван Франко писав :
Книги – морська глибина:
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить.
Дивнії перли виносить.
Любі друзі, бережіть книги, любіть їх, читайте!
З нагоди свята вітаємо всіх з Днем Бібліотек
та бібліотекаря інституту Ньорба Людмилу Іванівну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.