Четвер, Липень 7, 2022
Головна > Новини > Освіта > Вступна кампанія 2022: Складники національного мультипредметного тесту

Вступна кампанія 2022: Складники національного мультипредметного тесту

У межах вступної кампанії 2022 року для вступу на бакалаврат передбачено проведення  національного мультипредметного тестування (НМТ). Загальна кількість завдань мультипредметного тесту  – 60, на виконання яких буде відведено  120 хвилин.

Випробування  міститиме три блоки завдань з:

  • української мови
  • математики
  • історії України.

Це визначено наказом УЦОЯО від 11.05.2022 № 33.

Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО. Зазначимо, що завдань з відкритою формою відповіді, наприклад написання власного висловлення, в НМТ не передбачено.

Завдання будуть оцінені відповідно до схеми нарахування балів, подібної до тієї, що використовується в ЗНО. За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат.

Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів.

ДЛЯ ОТРИМАННЯ РЕЗУЛЬТАТУ ЗА ШКАЛОЮ 100-200 ДОСТАТНЬО БУДЕ НАБРАТИ ХОЧА Б ОДИН ТЕСТОВИЙ БАЛ.

НМТ: календар проведення

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (далі НМТ).

НМТ – це тест для вступу на бакалаврський ступінь закладів вищої освіти у 2022 році.

Якщо протягом основного періоду реєстрації було створено реєстраційну картку учасника ЗНО, то ви є потенційним учасником НМТ.

Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТ учаснику необхідно обов’язково  на своїй Інформаційній сторінці  з 20 травня до 7 червня підтвердити проходження тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) він планує перебувати в період проведення НМТ.

Увага: з 21 червня до 7 липня потрібно обов’язково обрати назву населеного пункту, де вам було б зручно проходити НМТ.

Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, на жаль, не зможуть скласти тестування.

Читайте также: порад для того, щоб написати успішний мотиваційний лист

ТРИ СЕСІЇ НМТ:

  • основна: 18 липня – 10 серпня
  • додаткова: 16–20 серпня
  • спеціальна: 12–16 вересня

Переважна більшість учасників тестування, які з 1 лютого до 19 квітня зареєструвалися для участі в ЗНО, братиме участь в основній сесії НМТ, а ті, хто не матимуть змоги прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, зможуть пройти тестування під час додаткової або спеціальної.

Для цього учасникові/учасниці потрібно подати заявку для участі у відповідній сесії тестування. Це можна буде зробити 1–10 серпня – для участі в додатковій сесії, 1–7 вересня – для участі в спеціальній сесії.

До 12 липня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж інших сесій НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія).

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщено на Інформаційних сторінках учасників тестування до 12 серпня 2022 року, додаткової сесії – до 21 серпня 2022 року, спеціальної – до 19 вересня 2022 року.

Якщо вчасно не було створено реєстраційну картку, то ви можете це зробити з 10 до 20 червня, а потім 8–12 липня на своїй Інформаційній сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.